Bets10 Bitcoin Bonusu

Bets10 sitesi Bitcoin ile işlem yapmaya başladığında harika bir bonusu biz kullanıcıları ile paylaşmıştı. Bu bonusun ardından şimdi de, her Perşembe 250 TL Bitcoin Bonusu kampanyasını başlattılar. Anlayacağın Bitcoin Rüzgarı Bets10’da dinecekmiş gibi durmuyor.

Bets10 ‘da Bitcoin İle Para Yatırma İşlemi

Bitcoin Dünya’da oldukça çok insanın rağbet ettiği ve kolayca para kazanabileceğini düşündüğü bir sanal para birimi ve oldukça sevilmiş durumda. Dünya’da bir çok insan aktif olarak bu para birimini kullanmaya başladı bile. Bizim Bets10’da boş durur mu tabi hemen bu kullanıcıların taleplerine karşılık verdi ve para yatırma Metotlarına Bitcoin’i ekledi. Bircoin ile işlem yapabilmen için, Bets10 para yatırma metotlarının içine girmen yeterli olacak.

Aşağıdaki giriş butonunu tıkladığın an Bets10′ a giriş yapacaksın. 2500 TL Bets10 sezon ortası bonusu alman için resmen bağırıyor.

😎 Bets10 GİRİŞ 😎

Bets10 Sitesi bu metotla siteye para yatıran tüm müşterilerine perşembe günleri 250 TL değerinde bonus tanımlıyor.

Bets10’a arkadaşını davet et birlikte bonusları toplayın. Sende üye değilsen hemen üye ol ki, 15 TL bedava bahsini kolayca al. 1000 TL ile Bets10 Macerana başla.

Bitcoin Bonusu

HER PERŞEMBE 250 TL BITCOIN BONUSU

Her Perşembe hızlı ve güvenilir yeni nesil para birimi Bitcoin ile para yatıranlar 250 TL’ye kadar bonus kazanıyor.
250 TL’ye kadar %100 Para Yatırma bonusunu almak için tek yapman gereken ay sonuna kadar her perşembe hesabına para yatırırken ”Bonusu Al ve Para Yatır” seçeneği seçmek ve Bitcoin ile para yatırmak.
İyi eğlenceler dileriz.

Bets10 Bonus Sayfası

Bets10 Bahis oranları ile kafayı üşütmeye hazır mısın ? Böylesine yüksek oranları hiç bir yerde bulamazsın.

Bets10 Bitcoin Bonusu

Kampnaya Hakkında Dikkat Edilmesi Gereken Detayaylar

Bu kampanya 17.01.2019, 24.01.2019, 31.01.2019 tarihlerinde gün boyu geçerlidir.
Bu kampanyadan bonus kazanabilmek için sadece Bitcoin ile para yatırmanız gereklidir.
250 TL’ye kadar %100 para yatırma bonusunu alabilmeniz için para yatırma sayfasında ilgili bonusu seçip ardından para yatırma işleminizi(sadece bitcoin ile) gerçekleştirmeniz gerekmektedir. 250 TL bonus alabilmeniz için tek seferde en az 250 TL para yatırma işlemi yapmanız gerekmektedir.
Arka arkaya para yatırma işlemi yaparken 250 TL’ye kadar olan toplam işlemleriniz için bonus almak istiyorsanız, veya bonusunuz ile ilgili bir sorun olduğunu düşünüyorsanız, ya da bonusunuzu alırken sorun yaşıyorsanız; lütfen bakiyenizi harcamadan ve herhangi bir kupon yapmadan müşteri hizmetleri ile temasa geçiniz.
Bu kampanyadan her kullanıcı sadece bir kez faydalanabilir.
Bu kampanya başka bir kampanya ile kombine edilemez.
Bonusunuz Poker haricinde tüm Bets10 bölümlerinde kullanılabilir.


Bets10 Bonus Sayfası

Bets10’da hiç bir yerde yapamayacağın kadar hızlı bir şekilde hesap onayını yapacaksın. Siteye giriş yapmak için neyi bekliyorsun.

Bets10 Bitcoin İle Kazan

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir